У червні 2020 року житель с. Дрижина Гребля Білицької територіальної громади Дрига Роман Валерійович зареєстрував свою діяльність як фізична особа-підприємець за напрямком: «Розведення свійської птиці».

28.01.2022

Завдяки пілотному проекту «Рука допомоги», що здійснювався Міністерством  соціальної політики в межах програми «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за сприяння Світового банку харків’янка Катерина Юркова легалізувала свою діяльність з розробки сайтів і налаштування й підтримки сервісів.

05.01.2022

Вдалим підприємцем може стати лише винахідлива енергійна людина з нестандартним мисленням, яка готова досягти поставленої мети, долаючи всі можливі труднощі, що виникають на шляху.

27.10.2020

Майже шість років Олена Григоренко пропрацювала фахівцем в Липовецькому районному центрі зайнятості. Зарекомендувала себе  хорошим спеціалістом, яка протягом багатьох років допомагала шукати роботу безробітним жителям

15.09.2020

В умовах сучасного стану ринку праці для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із шляхів вирішення питання власного працевлаштування, але й шанс розпочати справу свого життя та досягти у ній успіху.

Таким прикладом є історія фізичної особи-підприємця Катерини Коваль.

22.07.2020

37-річний переселенець із Донецька Олександр Сербін започаткував бізнес із техобслуговування і ремонту автомобілів у Кременчуці, що на Полтавщині. Це стало можливим за підтримки проєкту «Рука допомоги».

05.01.2022

Атовці, які звернулись до служби зайнятості, це люди впевнені у власних силах, цілеспрямовані, готові до активних дій та налаштовані на  результат.

03.11.2020

Надія Прочухан сьогодні не тільки чудовий майстер-перукар, бровіст і візажист, а й успішна бізнес-вумен та власниця студії краси під назвою «NP beauty studio», що в Сумах. А ще зовсім недавно тільки мріяла про це.

29.09.2020

Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості діляться історією про співпрацю з підприємцями Миколою Мочалкою та його дружиною Валентиною.

24.07.2020

Незважаючи на карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється.

10.07.2020