Другий рік поспіль триває реалізація урядового проєкту єРобота, який включає на сьогодні 5 грантових програм.
16.11.2023

Публікуємо чергову добірку відповідей на найбільш поширені питання, що стосуюється грантових програм, які супроводжує Державна служба зайнятості. Це "Власна справа" і "Грант для ветеранів та їх подружжя".

07.07.2023
З метою розширення підтримки бізнесу, з 10 квітня 2023 року, в рамках реалізації урядового проєкту єРобота, почала діяти нова програма: надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу (надалі - «Грант для ветеранів»). Ключова вимога –створення нових робочих місць. Таким чином держава не лише підтримує бізнес, але й вирішує питання працевлаштування громадян.
24.04.2023

Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанк та Державної служби зайнятості запускають серію освітніх вебінарів «‎єРобота: як отримати грант для бізнесу».

07.03.2023

З початку своєї роботи грантові програми "Власна справа", "Грант для ветеранів та їх подружжя" набули великої популярності.

28.08.2023

При прийнятті рішень про надання мікрогрантів Державний центр зайнятості, з метою дотримання законодавчо встановленого розміру фінансування даної програми, відповідно до абзацу другого

18.07.2023
Майже рік тому стартував урядовий проєкт грантової підтримки бізнесу під назвою єРобота.
15.06.2023

Головною проблемою суспільства та економіки України на сьогодні є втрата громадянами  роботи та доходів для повноцінного існування внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації. Є декілька шляхів її подолання:

29.03.2023

Починаючи з 1 лютого 2023 року розпочалася нова хвиля реалізації в рамках державної програми «Власна справа». Головною метою цієї урядової програми є створення нових робочих місць. Таким чином уряд одночасно підтримує розвиток бізнесу і бореться з безробіттям.

Громадяни України, що є суб’єктами господарювання (фізична особа підприємець чи юридична особа), а також громадяни України, що тільки збираються стати суб’єктами господарювання, мають можливість отримати мікрогрант для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого, максимальна сума становить 250 тис. грн.

07.02.2023