У зв’язку з набуттям чинності з 13.09.2013 наказу Мінсоцполітики від 01.08.2013 № 471 «Про затвердження форми заяви про включення до Переліку суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єктів господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» Державна служба зайнятості здійснює прийом заяв за затвердженою формою, яка додається.
Звертаємо увагу, що відповідно до частини 5 Порядку формування та ведення переліку суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єктів господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2013 № 400, для включення до переліку посередники подають до Державного центру зайнятості рекомендованим листом з повідомленням про вручення заяву за формою встановленою Мінсоцполітики за адресою: вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601.
Контактний телефон +38 (044) 244-94-64 (в голосовому меню необхідно обрати п. 2).

 

Заява про включення до Переліку суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб’єктів господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців