Мапа та контакти ЦПТО ДСЗ 

     Мапа спеціалізацій (ліцензії ЦПТО ДСЗ за ВЕД)

Якщо Ви бажаєте отримати гідну роботу, розвинути необхідні навички, підвищити рівень своєї кваліфікації - скористайтеся можливістю отримати це завдяки якісному професійному навчанні в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі-ЦПТО ДСЗ) .

ЦПТО ДСЗ – система спеціалізованих закладів освіти сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Пропонуємо уважно ознайомитись з усіма пропозиціями та скористатися широкими можливостями вашого професійного розвитку в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості!

 

 

 

Навчання у ЦПТО ДСЗ надасть Вам наступні можливості:

04.02.2022

На Вас очікують затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання.

01.02.2022

У ЦПТО ДСЗ можливо здобути професію, часткову кваліфікацію чи підвищити кваліфікацію, що сприятиме успішному працевлаштуванню, а також набути актуальних знань та навичок щодо започаткування власної справи.

04.02.2022

Ви маєте можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості.

01.02.2022