Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
До такого висновку дійшла молода підприємниця зі Східниці Олена Костишин, котра рік тому започаткувала власну справу та надає клієнтам в оренду апартаменти для тимчасового проживання.
Луганська служба зайнятості продовжує проведення вебінарів в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
У Дніпрі запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки місцевого бізнесу. Відкриття офісу відбулося за участі голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака та директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової
20 червня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели виїзний захід у Петрівському Другому старостинському окрузі.
За результатами професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями здобувачі освіти отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації
Уряд запровадив нову державну політику «Зроблено в Україні». Її мета – сприяння розвитку українських виробників та стимулювання попиту на українські товари. Підприємці, які виробляють в Україні, створюють додану вартість та робочі місця, отримують від держави найбільше сприяння. Крім того, при купівлі українських товарів до 40 % коштів через сплачені податки повертаються у бюджет на потреби Сил безпеки та оборони
Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. Фахівці кажуть, що нині через брак чоловіків на обліку чимало жінок обирають для себе роботу, яка раніше традиційно вважалась чоловічою.
Щоб успішно працевлаштуватися або втриматися на робочому місці доводиться швидко пристосовуватися до динамічного темпу життя, вивчати нові технології, нові процеси, а за певних обставин і зовсім змінювати свою професію.
У звітному періоді 3,0 тис. роботодавців співпрацювали з обласною службою зайнятості та подали 10,4 тис. пропозицій роботи
Виплата компенсації здійснюється протягом п'яти робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
     Реалізувати ідею задля розвитку власної справи допоможуть грантові програми, а компенсаційні – фінансово підтримають. В цьому переконалася підприємниця з Чернівців Оксана Журбей.
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. З 1 січня по 20 червня 2024 року 88 роботодавців області отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 253 внутрішньо переміщених осіб.
Служба зайнятості Донеччини пропонує ветеранам та членам їх сімей, людям з інвалідністю внаслідок війни послуги, спрямовані на підтримку працевлаштування та розвитку власного бізнесу.
         Шановні безробітні та роботодавці! Запрошуємо вас взяти участь у заходах служби зайнятості.
Cтаном на 20 червня 2024 року Закарпатським обласним центром зайнятості було оформлено 42 дозволи на застосування праці іноземців.
Роботодавці, які приймають на роботу внутрішніх переселенців, отримують компенсації. Є два види виплат
З початку року 522 мешканця Хмельниччини отримали ваучер на навчання.
На вибір - з 95 сучасних професій та понад 360 освітніх програм. Навчання відбувається у закладах профтехосвіти служби зайнятості.
За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці. Отож, хто сьогодні серед претендентів на вільні робочі місця та яку роботу вони шукають?
Лікар стоматолог, епідеміолог, імунолог, травматолог, хірург, рентгенолог, психіатр, педіатр, кардіолог, нарколог, уролог, інфекціоніст, терапевт… і це ще не повний перелік лікарських посад на які можна працевлаштуватися в Хмельницькій області.
Юлія Герасименко разом із чоловіком створили ферму з вирощування середземноморських равликів на власному подвір'ї, коли росіяни знищили попередній бізнес.
Роботи організуються у 39 територіальних громадах, найбільше людей забезпечено роботою - у Коростенській, Хорошівській, Любарській, Черняхівській та Овруцькій
Про потребу у працівниках цьогоріч заявили понад 2300 роботодавців, які подали до служби зайнятості понад 6600​ вакансій.
Відбулася онлайн зустріч із Благодійним Фондом Young Business Club - спільнотою молодих підприємців, які, зокрема, раді працевлаштувати людей, які повернулись із зони бойових дій
У звітному періоді 2,8 тис. роботодавців співпрацювали з обласною службою зайнятості та подали 8,9 тис. пропозицій роботи
Підсумки реалізації cімнадцятої хвилі урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа».