11.02.2021 | 12:39

Один із видів співпраці служби зайнятості, роботодавців та трудових колективів – надання соціальних послуг працівникам в разі запланованого вивільнення. Приклад такої успішної співпраці – працевлаштування пані Тетяни, яка після  вивільнення звернулася по допомогу до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, що на Кіровоградщині.

Тетяна Михайлівна, маючи вищу економічну  освіту,  з 2010 року працювала у різних структурних підрозділах апарату Олександрійської районної державної адміністрації на посаді провідного спеціаліста.

Бажання впевнено рухатися професійними сходами спонукало жінку здобути другу вищу освіту. Після закінчення «Міжрегіональна академія управління персоналом» за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці» Тетяна не лише здобула нову освіту, а й отримала підвищення на роботі.

Дізнавшись про структурні зміни в Олександрійській райдержадміністрації, Тетяна зрозуміла, що вивільнення торкнеться і її. Не чекаючи цього моменту, жінка вирішила самостійно шукати роботу, яка б відповідала її освіті та досвіду. Процес пошуку роботи не дав бажаних результатів, тож звернення до центру зайнятості стало логічним кроком.

Під час первинного прийому кар’єрна радниця з пані Тетяною скорегували її резюме, розглянули етапи підготовки до співбесіди з роботодавцем і напрацювали стратегію пошуку роботи.

Результат не забарився. Тетяні Михайлівні було запропоновано вакансію головного спеціаліста відділу призначення субсидій, яка була актуальною у Новопразькій селищній раді. Жінка, не роздумуючи, погодилась. «Переконатися в тому, що ця робота дійсно саме моя, допомогло стажування безпосередньо на робочому місці. Досвідчені фахівці селищної ради  допомогли мені швидко опанувати те, що, на перший погляд, було незрозумілим. І я з цим впоралася», – згадує Тетяна.