10.07.2024 | 17:36

Ухвалено чергові рішення за урядовими програмами «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя», які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 3 по 16 червня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди. Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою «Власна справа», можна завантажити тут. 

За результатами розгляду заяв було ухвалено 413 позитивних рішень на загальну суму майже 103 млн грн. Передбачається, що отримувачі створять 777 нових робочих місць.

Серед регіонів з найбільшою кількістю схвалених заявок цього разу в лідерах Київська (15%), Львівська (10%), Вінницька (8%), Рівненська (7%), Дніпропетровська (6%), а також м. Київ (8%).

Переможці здійснюють або планують розпочати свій бізнес переважно в таких видах діяльності:

· гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (37%)

· тимчасове розміщення й організація харчування (15%)

· переробна промисловість (12%)

· надання інших видів послуг (9%)

·  професійна, наукова та технічна діяльність (6%)

· охорона здоров'я та надання соціальної допомоги (5%)

81% отримувачів вже має діючий бізнес. Більше 65 % фізичних осіб та ФОП становлять жінки. Більшість отримувачів — 73%  мають вищу освіту, а 14% — середню спеціальну (технікум, коледж). 

Перелік заявок, які набрали найбільшу сукупну кількість балів та по яких перенесено прийняття рішення за програмою «Грант для ветеранів та їх подружжя» можна завантажити тут. Щодо результатів розгляду, то цього разу було ухвалено 54 позитивних рішення на 25 млн грн., що передбачає створення 102 нових робочих місця.

Серед переможців 46% є учасниками бойових дій, більше 54% є подружжям учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни. Більше 75% грантоотримувачів мають вищу освіту, 78% є діючими підприємцями. Середній розмір гранту по ухвалених заявках становить 468 тис. грн.  

Нагадуємо, що подати заявку за будь-якою програмою урядового проєкту єРобота можна через портал Дія