31.08.2022 | 16:20

Уже перші проєкти за програмою надання мікрогрантів незабаром запрацюють по всій країні. Переважно це підприємці, які вже мають досвід роботи, а тому впевнені в успіху своєї справи: створені нові робочі місця матимуть довгостроковий характер, а не тільки на період, передбачений умовами надання грантів.

Так, Олександра із Кропивницького реалізувала давню мрію та започаткувала дошкільний навчальний заклад «Дитяча Академія SmartВулик». Сучасний дитячий садочок з передовими технологіями, як ніколи актуально в теперішній час, особливо, коли багато освітніх закладів зачинено з різних причин. Грантові кошти Олександра планує витратити на придбання  інтерактивних панелей та робототехнічні системи, дитячі меблі та спортивне обладнання. Окрім цього, центром зайнятості вже підібрано  професійні кадри на новостворені робочі місця, які проходять стажування.

На Полтавщині планується розширення асортименту виробництва товарів з трикотажу під власним брендом. Фірма функціонує вже не перший рік,  тому планує створити нові робочі місця. Асортимент буде розширено - пошив білизни для ЗСУ, дитячих комплектів «бебібокс» та сучасного одягу для дітей, зокрема з національною тематикою.

А для Бориса з Вінницької області важливим викликом на життєвому шляху є створення ще одного магазину для продажу молочної та кисломолочної продукції в різних районах Вінниці. Підприємець планує забезпечувати містян смачною та свіжою продукцією місцевих виробників, доставляти якісний молочний продукт населенню за невелику ціну, створити додаткові робочі місця завдяки грантовій підтримці.

Усього в регіонах за 2 періоди 748 підприємців отримали позитивне рішення щодо одержання фінансування для розвитку чи започаткування своєї справи, а понад 200 заявників вже отримали кошти, оформивши всі документи, і  почали реалізацію своїх бізнес-проєктів.

Подати заяву на отримання мікрогранту на порталі