05.07.2024 | 19:30

Відкриття офісу відбулося за участі голови Миколаївської військової адміністрації Віталія Кіма, народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського та інших народних депутатів. 

Головною метою відкриття офісів «Зроблено в Україні» є підтримка та стимулювання розвитку підприємництва в регіоні. Тут діючі та майбутні підприємці зможуть отримати фахові консультації, допомогу в оформленні документів для отримання грантів й участі в інших урядових грантових програмах підтримки бізнесу, дізнатися про регіональні програми та проєкти, якими можна скористатися паралельно.

«Надзвичайно важливо стимулювати зайнятість, сплачувати податки, створювати нові робочі місця. Це особливо цінно в умовах важких економічних обставин, спричинених війною», — наголосив Віталій Кім.

За словами директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька в сучасному офісі «Зроблено в Україні» можна отримати консультацію щодо діючих програм служби зайнятості, таких як: ваучери на навчання працівників, програми навчання та перенавчання в Центрах профтехосвіти, кваліфікована допомога з пошуком та підготовкою кадрів, компенсація за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та інші. 

Зокрема, в офісах «Зроблено в Україні» консультують з урядових програм:

  • мікрогрант «Власна справа»;
  • грант для ветеранів та другого з подружжя;
  • грант на переробку/дрони;
  • грант на сад;
  • грант на теплицю;
  • є-Оселя: програма доступного кредитування житла;
  • доступні кредити «5-7-9»: інвестиційні кредити для переробної промисловості;
  • закупівля української с/г техніки та обладнання: компенсація 25% витрат закупівлі.

Щодо програм підтримки для середнього бізнесу, фахівці центрів «Зроблено в Україні» можуть перенаправити підприємців до профільних установ. 

Відкритий офіс працюватиме з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 68.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Довідково: Офіси «Зроблено в Україні» — це складова політики Уряду з підтримки українських виробників. Вони є платформою для сприяння розвитку вітчизняного бізнесу та підвищення конкурентоспроможності українських товарів на ринках. Звернувшись до такого офісу, можна отримати фахові консультації, дізнатися про всі урядові та регіональні програми, якими можна скористатися одночасно. При цьому фахівці офісу не тільки консультують, а й супроводжують під час заповнення заявок та написанні бізнес-планів на отримання гранту.