22.02.2019 | 15:46

Днями в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – Харківський ЦПТО) відбулася зустріч за круглим столом, під час якої присутнім презентували Промисловий пакет реформ.

У заході взяли участь Голова комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат України Віктор Галасюк, директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, Голова об’єднання організацій роботодавців Харківщини Леонід Рубаненко, керівники підрозділів Харківської облдержадміністрації, а також представники вищих навчальних закладів Харкова та провідні роботодавці регіону.

Про це повідомили в Харківському обласному центрі зайнятості.

Презентуючи комплекс заходів, направлених на підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробника, В. Галасюк виокремив ключові напрямки змін – сприяння розвитку індустріальних парків, створення експортно-кредитного агентства, забезпечення можливості безкоштовного приєднання до інженерних мереж та надання пріоритету українськими підприємствам при здійсненні публічних закупівель.  «Запровадження таких змін створить стимули для бізнесменів з усього світу інвестувати в Україну, створювати тут підприємства», – наголосив народний депутат.

На думку керівника обласної служби зайнятості В. Міненка, запропоновані зміни дозволять збільшити кількість робочих місць, підвищити рівень зайнятості та заробітних плат, зменшити трудову міграцію українців за кордон.

«Дуже символічно, що сьогоднішній круглий стіл на тему промислової політики проходить саме в Харківському ЦПТО державної служби зайнятості. Це унікальний навчальний заклад. Тут підвищують кваліфікацію працівники провідних підприємств з усієї України, таких, як конструкторське бюро «Південне», завод «Пожмаш», ТОВ «Ю-Бі-Сі-Промо», Харківський насосний завод. І чим потужніше буде розвиватись економіка країни, тим більшою буде потреба в кваліфікованих кадрах», – зазначив В. Міненко.

Під час дискусії учасники круглого столу обговорили, зокрема, питання ролі держави в розбудові економіки, впровадження цілеспрямованої промислової та інноваційної політики.

Окрім того, під час засідання йшлося про напрацювання Харківського ЦПТО в питаннях організації співпраці з об’єднаними територіальними громадами регіону. Так, уже досягнуто домовленостей із Харківським центром розвитку місцевого самоврядування про те, що навчальний заклад стане майданчиком для навчання їх фахівців, місцем проведення спільних конференцій, круглих столів та тренінгів.