14.04.2017 | 11:11

Київським обласним центром зайнятості та Державним космічним агентством України підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

«Обласна служба зайнятості завжди готова до плідної та ефективної співпраці для допомоги у вирішенні кадрових питань. А тому підписання даного Меморандуму сприятиме здійсненню спільних заходів щодо задоволення потреб Агентства у кваліфікованих кадрах та забезпеченню зайнятості працездатного населення Київської області», ― зазначив Д. Дармостук.

Під час зустрічі разом з в.о. Голови Державного космічного агентства України Юрієм Радченком було детально обговорено перспективи співпраці. Зокрема, 10 провідних підприємств м. Київ та Київської області, що співпрацюють з Державним космічним агентством, надаватимуть вакансії для укомплектування до Київської обласної служби зайнятості. Серед цих підприємств ДП Завод «Арсенал», Державна акціонерна холдінгова компанія «Київський радіозавод», ДП «Укркосмос», Публічне акціонерне товариство «Київський радіозавод» та інші.

Щодо досвіду співпраці, то 2016-2017 рр. ДП Завод «Арсенал» подав до служби зайнятості заявку на укомплектування 35 вакансій. Наразі актуальними є пропозиції роботи для електромонтажників, налагоджувальників, інженерів–технологів, інженерів–конструкторів, шліфувальників тощо.

 

Довідково: Державне космічне агентство України спільно з ведучими підприємствами галузі виконує стратегічно важливі проекти: створення ракети-носія «Циклон-4» та будівництво стартового комплексу в Бразилії; створення основної конструкції першого ступеня американської ракети-носія «Антарес»; розробку та виготовлення двигуна верхнього ступеня європейської ракети «Вега» (перший пуск якої відбувся 13 лютого 2012 року); створення багатофункціонального оперативно-тактичного ракетного комплексу «Сапсан» для Міністерства оборони України, Національної системи супутникового зв`язку з супутником «Либідь», Системи координатно-часового забезпечення України на базі використання глобальних навігаційних систем GPS, «Глонасс» і «Галілео» тощо.

На сьогодні до сфери управління Державного космічного агентства України входять понад тридцять промислових підприємств, науково-дослідних інститутів і конструкторських бюро різних форм власності, в яких працюють біля 27 000 висококваліфікованих фахівців.