30.12.2020 | 16:08

Минають останні дні 2020 року. Яким був цей рік для рекрутерів? 

Ось чим він запам’ятався начальниці відділу рекрутингу Черкаського міського центру зайнятості Надії Кіндик.

- Карантин зіштовхнув рекрутерів з новими викликами і змусив знаходити рішення для ефективної взаємодії, як із пошукачами роботи, так і з роботодавцями. Багато компаній перейшли на дистанційну форму роботу. Такий перехід — серйозне випробування для тих, хто раніше не практикував подібний формат. Ми, рекрутери, також навчалися працювати онлайн. В умовах жорсткого карантину ми  телефоном ознайомлювали пошукачів роботи з послугами рекрутингу та організовували для бажаючих інформаційні вебінари. Навіть коли центр зайнятості відновив особистий прийом громадян, перевагою первинної співбесіди так і залишилася співбесіда у телефонному режимі.

Протягом 2020 року ми активно співпрацювали з понад 400 роботодавцями, серед яких: ТОВ «Демарк плюс», ПАТ «Азот», ПРАТ «Черкаси ОПАС», ПАТ «Черкасигаз», Обласне комунальне підприємство «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради, Черкаський обласний центр з гідрометеорології, Міжнародна компанія «Аптів Україна» (ТОВ «Роботіка кабель»), ТОВ «Манеж» та інші.

Окрема увага приділялась підбору персоналу для підприємств, які провадять свою діяльність у медичній галузі.

До нас зверталися ТОВ «Група Венето», ТОВ «Віва – Трейд» та ТОВ «Н.Д.Л.-ГРУП», які займаються виготовленням костюмів біологічного захисту для медичних працівників, халатів, бахіл, захисних масок тощо. На постійній основі ми проводимо добір працівників для підприємств КНП «ОЦЕМД та МК Черкаської обласної ради»(швидка допомога) та Черкаський обласний центр служби крові «Черкаси-Плазма».

Ми маємо чим пишатися. Протягом 2020 року ми працевлаштували 530 осіб, ще 42 людини було залучено до робіт тимчасового характеру. 

Стимулом та справжньою винагородою для рекрутерів Черкаського міського центру зайнятості є слова вдячності колишніх безробітних.

Наприклад, Ольга Абизова та Тетяна Андросенко після проходження стажування успішно працевлаштувалися на ТОВ «Н.Д.Л.-Груп».

А ось Мар’яна Гончар розповідає: «Завдяки службі зайнятості я взяла участь у роботах тимчасового характеру на підприємстві харчової промисловості ТОВ «Демарк плюс». Саме у цій галузі я прагну розвиватися, адже маю відповідну освіту. За результатами тимчасової місячної роботи на підприємстві я отримала постійну роботу та престижну посаду - начальника виробництва сухих сніданків. Зараз контролюю виготовлення корисних продуктів харчування та здобуваю новий досвід для подальшого професійного розвитку».

Роботу медсестри допомогли знайти Ірині Вороні. Вакансія надійшла від Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13. Жінка охоче погодилась на пропозицію роботи, оскільки проживала неподалік, а її діти навчалися саме у цій школі.

 «Дякуємо нашим клієнтам та партнерам за довіру! Бажаємо успіхів у прийдешньому новому році! А найголовніше – мирного неба та життя без пандемії і всіляких вірусів», - завершує розповідь Надія Кіндик.