09.07.2024 | 15:16

В Запоріжжі відкрито регіональний офіс «Зроблено в Україні» в рамках Всеукраїнської економічної платформи. Офіс працює на базі Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості. Відкриття відбулося за участі директорки Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк та голови Запорізької обласної державної адміністрації Івана Федорова.

Мета офісу — консультувати підприємців з питань розвитку власної справи, інформувати представників малого бізнесу про можливості їхньої підтримки від держави. 

«Ми всесторонньо долучаємося до урядових ініціатив та підтримуємо нові проєкти. Це сприяє швидкій реінтеграції людей на ринок праці та стимулювання малого та мікробізнесу, відновлення економіки країни. За 2 роки програми «Власна справа», понад 18 тисяч грантерів отримали підтримку від держави. Я сподіваюся, що нові офіси стануть великою підтримкою для бізнесу регіону, адже тут можна дізнатися про програми не лише служби зайнятості та гранти від уряду, а й міжнародні та регіональні проєкти, які стануть помічними як бізнесу, так і всім громадянам», — зазначила Юлія Жовтяк.

«Перед нами стоїть завдання підвищення внутрішнього валового продукту, ми повинні розвивати економіку, простягнути руку допомоги учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам. Обласна військова адміністрація завжди підтримує ініціативи, спрямовані на інтенсифікацію бізнес-процесів. Відкриваючи такі офіси, ми тим самим стимулюємо підприємців до розвитку своїх бізнесів, а відтак і зміцнення економіки в цілому», — підкреслив Іван Федоров.

Як зазначила директорка Запорізького обласного центру зайнятості Зінаїда Бойко, завдяки підтримці держави тільки в рамках проєкту єРобота «Власна справа» понад 300 запоріжців отримали можливість розвивати свій бізнес на загальну суму 75,5 млн грн. Велика увага приділяється підтримці ветеранського підприємництва. Служба реалізує низку важливих проєктів, направлених на підтримку ветеранів. Всі вони спрямовані на успішне повернення наших захисників до цивільного життя.

Відкритий офіс працюватиме з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 16-б.

Довідково: Офіси «Зроблено в Україні» – це складова політики Уряду з підтримки українських виробників. Вони є платформою для сприяння розвитку вітчизняного бізнесу та підвищення конкурентоспроможності українських товарів на ринках. Звернувшись до такого офісу, можна отримати фахові консультації, дізнатися про всі урядові та регіональні програми, якими можна скористатися одночасно. При цьому фахівці офісу не тільки консультують, а й супроводжують під час заповнення заявок та написанні бізнес-планів на отримання гранту.  

Для зручності вся інформація щодо офісів, адрес та послуг зібрана в  одному місці https://www.dcz.gov.ua/other/choice .

Додаткову інформацію можна отримати в Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 336 728 або на Телеграм Підтримка