04.03.2020 | 18:08

Щоб зрозуміти, як бачать своє професійне майбутнє сучасні студенти, найкраще з ними вести діалог під час неформальної зустрічі. Так вважає очільниця Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Часто питання пошуку першого робочого місця з’являється вже… Так-так, на 3 курсі, а в когось уже на 1-му!

Активні, цілеспрямовані, амбітні майбутні юристи, дипломати, економісти-міжнародники Київського інституту міжнародних відносин під час бесіди розпитували про ринок праці в Україні і які наразі шанси на успішне працевлаштування у випускників вишу.

Ольга Макогон розповіла, як потрібно презентувати  себе роботодавцю,  коли в резюме поки що не «густо», про роль диплома і готовність long life learning як світової тенденції, а також про службу зайнятості як помічника в пошуку роботи. Окремо говорили про «м’які» навички, комунікативні здібності, знання мов та  про важливість літнього стажування та волонтерства як джерела набуття безцінного досвіду.  Численні запитання з аудиторії довели, що тема пошуку роботи актуальна і серед студентської спільноти престижного вишу.

Натхненна зустріччю, #Команда_ДСЗ радить  випускникам:

  1. Диплом – це круто, але роботодавці сьогодні вимагають навичок.
  2.  Будь-який досвід під час навчання – теж досвід. Ви лідер студентського самоврядування, вправний фотограф чи редактор спільноти у Фейсбук? Круто! Розкажіть про це у своєму резюме.
  3. Неможливо знати все, але важливо знати, як швидко знайти потрібну інформацію, проаналізувати й узагальнити  її.
  4. Молодість = креативність. Ваші творчі здібності – це важливо.