28.09.2020 | 14:21

Сучасний ринок праці постійно змінюється. Професії, які були суперпопулярними і затребуваними 5 років тому, сьогодні можуть бути зовсім не актуальними.

Павло Голев, закінчив школу в 2013 році, мав ґрунтовні знання, чудовий атестат та вступив до столичного вишу на спеціальність «Готельно-ресторанна справа». І немає сумніву, що в столиці він знайшов би роботу за фахом. Однак життєві обставини склалися так, що довелося повертатися додому, у рідну Жмеринку, що на Вінниччині. А там на все місто лише один готель, а в приватних закладах менеджерами є самі підприємці.

Павло став на облік у міському  центрі зайнятості та розпочав  пошуки роботи.

Він розповідає: «Після досить тривалого перебування на обліку мене на співбесіду запросила директор Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ Тетяна Когут. Ми говорили про мої захоплення, уподобання і навіть приховані таланти. І раптом вона мене запитала, чи не хотів би я спробувати себе медіа-фахівцем у місцевому виданні «Жмеринська газета». Взявши власне резюме, я пішов на співбесіду із редактором видання Яною Сладковською, яка запропонувала роботу – надання операторських та журналістських  послуг із випробувальним періодом 1 місяць».

Уклавши угоду, Павло Голев розпочав своє професійне життя із чистої сторінки. Відеографія – давнє хобі хлопця, тому знімати як інформаційні, так і розважальні відеоролики для сайту «Жмеринка City» було цікаво та в радість. Хто такий відеограф і чим він відрізняється від відеооператора ? – одне із найбільш поширених запитань. Відеограф  не тільки виконавець зйомки, але й автор, сценарист і режисер ролика або фільму, тобто його творець від початку і до кінця.

Сьогодні Павло займається улюбленою справою, створюючи відеоматеріали високої якості та намагається постійно вдосконалювати свої навички.

 «Найголовніше, – говорить Павло, – ніколи не треба впадати у відчай. Якщо ти хочеш працювати і докладаєш до цього максимум зусиль, активно співпрацюєш з фахівцями служби зайнятості , робота обов’язково знайдеться!»