13.02.2019 | 09:20

Днями в Рівному, на базі Національного університету водного господарства, відбулися міжнародні змагання розробників ігор «Global Game Jam». 

Взяти участь у престижному заході було запропоновано випускникам Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (напрям підготовки «Створення додатків у середовищі Unity 3D на C#»), які нещодавно успішно захистили підсумкові проекти.

Про це повідомили в Рівненському обласному центрі зайнятості.

«Global Game Jam» – найбільший міжнародний конкурс зі створення комп’ютерних ігор, який цьогоріч проходить у 100 країнах. Українські розробники в ньому братимуть участь вже вчетверте, і географія локацій значно розширюється.

За словами викладача Рівненського ЦПТО ДСЗ Андрія Литвина, це найбільша у світі подія зі створення ігор. Проект було засновано у Сан-Франциско в 2008 році, він охоплює понад 100 країн світу та десятки тисяч онлайн учасників, які працюють одночасно з іншими розробниками по всьому світу. Головне у «Global Game Jam» – це знайомства, соціальна взаємодія професіоналів, залучення людей, які тільки знайомляться зі світом розробки ігор. Тому жодних обмежень щодо досвіду та спеціалізації учасників немає, досить прийти на локацію, дізнатися тему, зібрати однодумців, створити гру і презентувати її.

На початку змагань організаторами було оголошено тему: «Що таке будинок для вас?». Цікаво, що за умовами конкурсу, єдина тема оголошується в кожному часовому поясі в один час. Усього за 48 годин учасники мали придумати ідею, об’єднатися в команди, створити прототип гри та презентувати її.

За підсумками конкурсу ІІІ місце в складі команди посіли випускники Рівненського ЦПТО ДСЗ – Кобець Вадим, Поліщук Тетяна, Юрчевський Роман, подружжя Семенюк Катерина та Володимир. Талановиті розробники створили гру Сave Home, яку розміщено на сайті організаторів.

Довідково:

Рівненський ЦПТО ДСЗ – державний професійно-технічний навчальний заклад, який здійснює курсову професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних, зокрема робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних професій, на основі отриманих ліцензій на надання освітніх послуг за 56 професіями. Таких центрів професійно-технічної освіти в системі державної служби зайнятості наразі діє одинадцять в різних регіонах України.