20.07.2018 | 12:53

19 липня відбулася робоча зустріч керівництва Міністерства соціальної політики та Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з представниками Міжнародної організації праці (МОП). Метою зустрічі стало обговорення актуальних питань, пов’язаних з реалізацією нещодавно розпочатого проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

У заході взяли участь: перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, генеральний директор Директорату розвитку ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Олександр Савенко, в. о Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, старший технічний радник проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» Джемал Ходжіч.

Учасники зустрічі обговорили низку актуальних питань щодо надання допомоги у ранньому економічному відновленні східних районів нашої держави, підконтрольних Уряду України, а також, створення можливостей для зайнятості внутрішньо переміщених осіб, що постраждали від конфлікту на Донбасі.

«Ми сподіваємось, що реалізація даного проекту сприятиме комплексному вирішенню проблем зайнятості, зокрема, надасть додаткові можливості економічного розвитку Сходу України», – зауважив В. Ярошенко.

 

Довідково:

Міжнародна організація праці за підтримки уряду Данії розпочала реалізацію в Україні п'ятирічного проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Мета проекту – покращення управління ринком праці, зменшення диспропорції попиту і пропозицій на ринку праці, сприяння розвитку підприємницьких ініціатив серед безробітних, а також – налагодження співпраці з соціальними партнерами.

У практичних планах проекту:

  • надання технічної підтримки 4 регіонам;
  • ація 3 навчальних планів професійно-технічної освіти;
  • підготовка тренерів за програмою «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес»;
  • навчання 4500 осіб на курсах з підприємницької діяльності;
  • навчання 240 осіб технікам колективних переговорів;
  • створення 5 платформ для ведення колективних переговорів на галузевому рівні тощо.