До Державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатись усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

12.06.2023

Відповідно до статті 46 Закону України «Про зайнятість населення» підходящою для безробітного вважається робота, яка одночасно:

08.11.2022

Міністерство цифрової трансформації України запустило онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта», яка доступна за посиланням – osvita.diia.gov.ua.

13.05.2020
Пошуку підходящої роботи, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, з використанням оперативної інформації про вільні робочі місця та вакантні посади не тільки в межах району, а й по інших населених пунктах Вашої області та України; Професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації та профорієнтації;
24.01.2018

Під час дії воєнного стану для безробітного та особи, яка шукає роботу, вважається підходящою робота, яка:

08.11.2022

Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття. 

08.11.2022

Право громадян на соціальних захист у разі безробіття гарантовано Конституцією України. За пошуком роботи Ви можете звернутися до роботодавця або до державної служби зайнятості, чи суб’єкта господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні. 
Система загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття передбачає комплекс заходів, спрямованих на якнайшвидше повернення безробітних до трудової діяльності. Це забезпечується наданням соціальних послуг державною службою зайнятості.
 

24.01.2018